Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1953
Stary 29.09.2008, 19:18
harthausen napisał(a):Wyświetl post
ja tam mam nadzieję, (bo pewności żadnej), że dobrze to przygotowano pod względem prawnym
tez mam taka nadzieje i pojde nawet dalej - jesli te ryje i tak wroca bo wracali za kazdym razem ,to i tak trzeba ich nekac
A co do terminu, to kazdy termin bedzie zly ,jednak ten nie jest przypadkowy - rozwalic to talatajstwo tuz przed wyborami , bylo by wspaniale, tyle ze po pierwsze do tego dluga droga a po drugie narazie nie ma gwarancji ze ci co przyjda beda choc troche mniej umoczeni.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując