Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1951
Stary 29.09.2008, 19:04
ja tam mam nadzieję, (bo pewności żadnej), że dobrze to przygotowano pod względem prawnym i ta banda cwaniaków i złodziei powędruje tam, gdzie ich miejsce, czyli do Wrocławia.

Ale triumfująca mina Listka czy Koźmińskiego za miesiąc, dwa wcale nie wykluczona, już nie raz pokazali, że kuci na 4 nogi są


Odpowiedz cytując