|
ja tam mam nadzieję, (bo pewności żadnej), że dobrze to przygotowano pod względem prawnym i ta banda cwaniaków i złodziei powędruje tam, gdzie ich miejsce, czyli do Wrocławia.
Ale triumfująca mina Listka czy Koźmińskiego za miesiąc, dwa wcale nie wykluczona, już nie raz pokazali, że kuci na 4 nogi są
|