Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 29.09.2008, 18:54
Wie ktoś jaka widoczność z ogrodzenia w Parku Jordana ? Na Beitarze widziałem z D że trochę osób tam stało a chwilowo z kasą cienko