Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 29.09.2008, 17:40
Dziś tuż przed zamknięciem było jeszcze 5000 wejściówek na TT (informacja od znajomego sprzedającego - kupowałam bilet dla syna, ja jako karnetowiec kupiłam dla siebie już w pierwszy dzień sprzedaży). Przez okres sprzedaży dla karnetowców i posiadaczy kart kibica oraz przez dzień dzisiejszy zeszło łącznie ledwo ponad 10000 biletów choć w analogicznym okresie czasu przed innymi meczami sprzedaż bywa dużo wyższa. Czyżby na meczu rewanżowym z TT nasz stadion miał mieć na trybunach "puste placki" wolnych miejsc?
Wiem, że bilety na ten mecz nie są tanie, ale jest to mecz, podczas którego nasza pomoc dopingiem z trybun będzie - tak myślę - potrzebna. Przecież trzeba wspomóc zawodników.