Wyświetl pojedynczy post
kaszmir85
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Ja się tutaj wziąłem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 29.09.2008, 17:03
n_matt napisał(a):Wyświetl post
Jakby to była jedna to bym lał na to. Ale koliduje mi wykład i ćwiczenia Skąd mam wiedzieć jak to jest na uczelniach jak jeszcze nie studiowałem Dlatego też zapytałem...
no to ci pisze, daruj sobie te pierwsze zajęcia i idz na mecz, cały semestr przed tobą... skończmy juz na tym bo zaśmiecamy tylko temat...