Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
kaszmir85
Member
Od: 11.2007
Skąd: Ja się tutaj wziąłem?
Offline
#
69
29.09.2008, 17:03
n_matt
napisał(a):
Jakby to była jedna to bym lał na to. Ale koliduje mi wykład i ćwiczenia
Skąd mam wiedzieć jak to jest na uczelniach jak jeszcze nie studiowałem
Dlatego też zapytałem...
no to ci pisze, daruj sobie te pierwsze zajęcia i idz na mecz, cały semestr przed tobą... skończmy juz na tym bo zaśmiecamy tylko temat...
kaszmir85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kaszmir85
Znajdź inne posty napisane przez kaszmir85