Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
n_matt
Member
Od: 07.2006
Offline
#
67
29.09.2008, 16:51
Jakby to była jedna to bym lał na to. Ale koliduje mi wykład i ćwiczenia
Skąd mam wiedzieć jak to jest na uczelniach jak jeszcze nie studiowałem
Dlatego też zapytałem...
n_matt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do n_matt
Znajdź inne posty napisane przez n_matt