Bik napisał(a):

|
2 godziny przed meczem powinienes kupic bilet w kasach stadionowych. Sądze ze dostaniesz bez problemu na sektor A lub B w cenie 150 zl.
|
Mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie, bo lece na ten mecz z Londynu i samolocik juz mam zabookwany - a bilet na mecz w sferze marzen czyli "moze nie wykupia

".
Wiec prosze, nie kupujcie tego jednego biletu i zostawcie go dla mnie

Pytanie do innych Wislackich "Wyspiarzy" - czy ktorys z Was leci Ryanairem w czwartek rano ze Stansted (ewentualny powrot o 21:50 tego samego dnia)?
W grupie zawsze razniej ...