Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
3890
29.09.2008, 16:47
jasnyGwint
napisał(a):
Od 20 lat dochodzi do przekraczania prawa a mimo to UEFA nie pozwala ich ruszyć.
Tak ale tylko się o tym mówi. Mimo, że każdy o tym wie to brakuje dowodów. Bez dowodów ani rusz.
Ostatnio edytowane przez Raphael : 29.09.2008 o godz. 16:49.
Raphael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raphael
Znajdź inne posty napisane przez Raphael