|
Od 20 lat dochodzi do przekraczania prawa a mimo to UEFA nie pozwala ich ruszyć. Zresztą to też mafia tyle że większa, więc nie dziwi fakt że chronią swoich.
Pewnie skonczy się tak jak ostatnio. Po kilku dniach politycy "pójdą po rozum do głowy" i kurator zostanie wycofany. Wybory wygra Lato i wszystko zostanie po staremu.
|