Wyświetl pojedynczy post
kaszmir85
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Ja się tutaj wziąłem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 29.09.2008, 16:21
n_matt napisał(a):Wyświetl post
Witam, ma pewnien problem i nie wiem gdzie go napisać więc napisze tutaj, jak coś to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, jak i topicu. Chodzi o mecz właśnie z Tottenhamem i jest kierowane do osób rozpoczynających właśnie rok studencki na AGH'u. Kupiłem już 2 albo nawet i 3 tygodnie temu bilet na mecz i... widząc plan zajęć mam marne szanse pójścia właśnie na to spotkanie. Chciałbym tylko aby forumowicze studiujący na tej uczelni skontaktowali się ze mną bo chcę wiedzieć jak wygląda sytuacja z takimi 'wypadami' na tej uczelni...pierwszy rok, nie jestem z Krakowa i mało studentów niestety znam... 3 dni bib przed meczem przedemną no ale może się nie natrafić jakiś fan Wisełki, Pozdrawiam!
człowieku to jest poczatek roku, przez jedna nieobecnośc nie wywala cię ze studiów. poza tym są rzeczy ważne i ważniejsze...