Do meczu z TT raczej nas nie zawieszą
Natomiast napewno wzrosło prawdopodobienstwo, że będzie to nasz ostatni mecz w pucharach w tym sezonie.
Ja płakać nie będe. Euro po wydymaniu Krakowa mi zwisa. Na puchary jestesmy za słabi, nasza reprezentacja to jakaś parodia. To idealny czas zeby zrobic porządek w pzpnie nawet kosztem tych wszystkich rzeczy.