maTyS. napisał(a):

|
jestem karnetowcem zaspałem,że tak powiem z kupnem biletu na Tottenham..z poprzednich postów wnioskuję,że nie moge juz kupić biletu na ten mecz w cenie takiej jak dla karnetowców ?mogę od kogoś ewentualnie odkupić bilet ?
|
ja też zaspałem, trudno, trzeba dać 120 i dopingować Wisełke