Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
gracham
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
60
29.09.2008, 14:38
czy mógłby ktoś mi poradzić jak kupić bilety na macz wisły z tottenhamem? nie jestem z krakowa i dopiero mogłbym tam być w czwartek.
gracham
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gracham
Znajdź inne posty napisane przez gracham