Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1945
Stary 29.09.2008, 12:12
kalashnikov2 napisał(a):Wyświetl post
Marek Kondrat przejrzał na oczy

http://wiadomosci.wp.pl/kat,37976,ti...osc_prasa.html

przecież PO doszła do władzy, a właściwie została dopuszczona, nie po to, żeby Nam żyło się lepiej, a na pewno nie po to by liberalizować gospodarkę, czekam teraz na nowego koalicjanta PO czyli na SLD, bo to chyba kolejny etap będzie w "rządzeniu" tej partii.
__________________________________________________ ____________________________
Na związkowe pijawki kompania węglowa wydaje 20 mln zł rocznie. Zarobki działaczy są szokujące.
Nazywają siebie górnikami, choć praktycznie nie bywają pod ziemią. Za przekładanie papierów co miesiąc zgarniają nawet po kilkanaście tysięcy złotych, jeżdżą luksusowymi samochodami i mieszkają w drogich domach. Kto? Górniczy związkowcy. Oni żyją jak królowie. A zwykli Polacy... wkrótce nie będą mieli czym zapłacić za węgiel. Bo ma podrożeć nawet o 40 procent!

http://www.kapitalizm.org/?action=sh...le&art_id=4910

Zabawa trwa, a jak podpiszemy KPP UE to będziemy się bawić jeszcze lepiej...