derelor napisał(a):

rozumiem ze na calym stadionie sa dobre miejscowki i nei musze sie martwic na ktory sektor dostane bilet ?
|
Oczywiście ! Nasz stadion jest budowany pod kątem euro wiec z kazdego sektora jest dobry widok tylko na E i D nie specjalnie z 4 pierwszych rzędów u dołu ale to ma byc w przyszłosci naprawione. Zapraszam na D sektor i doping przyjacielu .