Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 29.09.2008, 11:24
derelor napisał(a):Wyświetl post
rozumiem ze na calym stadionie sa dobre miejscowki i nei musze sie martwic na ktory sektor dostane bilet ?
Z każdego miejsca da sie oglądać mecz ale dobrze by było gdybyś nie tylko oglądał ale również dopingował.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!