Ala1955 napisał(a):

|
Faktycznie spiker powiedział, że do wolnej sprzedaży (która sie jutro zaczyna) pozostało w kasach 5000 wejściówek. Może bedzie tylu chętnych i stadion zapełni się na full - oby!
|
spokojnie napewno będzie FULLLLLL... PO przegranej TT i po wygraniu Wisełki 4:0 chętnych na obejrzeniu "na żywo" nie brakuje...sam wziąłem wolne na ten dzien bo tylko w taki sposób moge obejrzec meczyk i chce pomoc naszym w awansie