globoos napisał(a):

|
możesz to kupić, możesz spożywać, ale czy to ma jakiś sens? piwo bezalkoholowe to największy syf jaki widziałem.
|
Nawet nie wiem bo nie odwazylem sie takiego sprobowac

Ale ciekawilo mnie czy mozna dostac mandat za chdozenie z takim "piwem'.
I zeby nie bylo OT, ile sie jedzie do Zabrza pociagiem
