3rider napisał(a):

|
A na porownywanie Jirsaka do Szymka jest o wiele za wczesnie. Owszem podanie ma, strzal tez, czy potrafi tak pociagnac akcje do przodu jak Szymek? Czy ma taki przeglad pola? Na razie bym sie wstrzymal z przytaknieciem. Czy grywa za malo? Jest rywalizacja w pomocy
|
przedwszystkim Szymek, to byl walczak, bral an siebie ciezar, walczyl, notowal wiele przechwytow. do tego wolne...Tomas jest troszeczke innym typem zawodnika, ale wciaz wierze w tego goscia i jestem pewien ze po nabraniu pewnosci siebie bedzie czolowym graczem.
Gargula....nie wiem jak anzwac tych ktorzy nie chca tego zawodnika w anszych szeregach i to za darmo, zawodnik ten ma potencjal, co niejednokrotnie udowadnial, powoli odradza sie po slabym okresie. nigdzie nie znajdziemy takiego zawodnika z darmo. moglby byc naszym ofensywnym pomocnikiem, w razie potrzeby moglby byc podwieszony na lewym skrzydle. odciazy wtedy Cantoro, Sobola bo Tomas ebdzie mogl grac z tylu. Pozwala to na wiele wariantow.
do tego na miejscu Bednarza pokusilbym sie o sprowadzenie zawodnika ktory dobrze wykonuje wolne. Tak jak kiedys Szymek i Zuraw.
no i do tego oczywisciebramkarz, prawy ofensywny obronca, srodkowy pomocnik(dobry w ofensywie i defensywie jak szymek

), prawo i lewo-skrzydlowy napastnik.