Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Ola7
Viva Mauro!
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
2662
28.09.2008, 17:19
Umie ktoś j.rosyjski i byłby w stanie napisać mi ok. 10-12 zdan na temat sportu? Ze interesuje sie, chodze na mecze i moja ulubiona druzyna jest .... itd?
Bo w życiu tego nie napisze sama :/
"Zawodnicy odchodzą, a miłość do klubu pozostaje na zawsze..." Ola7
Ola7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ola7
Znajdź inne posty napisane przez Ola7