Wyświetl pojedynczy post
Qba11
Junior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2661
Stary 28.09.2008, 17:18
jagafandk napisał(a):Wyświetl post
Witam wszystkich Wislakow Tak sie sklada, ze bede w Londynie, gdy Wisla bedzie grala rewanzowy mecz z Tottenhamem. Wychodze z zalozenia, ze te forum czytaja tez kibice Wisly w Londynie. Moje pytanie wiec jest skierowane w wiekszosci do takich wlasnie osob. Czy jest w Londynie jakis polski pub, gdzie bede mogl obejrzec to spotkanie? Wiem, ze pewnie jest takich pubow mnostwo, jednak chcialbym obejrzec ten mecz w polskim gronie.
Jesli sa takie osoby zapraszam na priva.
PZDR
Na sto procent bedą pokazywać ten mecz w Spotrs Cafe koło Trafalgaru - jak mieszkałem w Londynie to właśnie tam oglądaliśmy mecz z Backburn i meczyki podczas euro. Z tego co wiem to "moja" ekipa tam własnie ma się pojawć w czwartek w barwach więc dajcie ognia!
Odpowiedz cytując