|
Ludzie! Bez hurra optymizmu, bo śmiesznie to wygląda.
Znajmy mimo wszystko miejsce w szeregu. I Wisły i polskiej ligi...
Jakoś ten wyspiarski outsider, bedacy w wyraźnym kryzysie wygrał z grającą niemal na pełnych obrotach Wisłą...
Pamiętajcie, ze nasz klub wygrywa w lidze, z której drużyny regularnie odpadają w eliminacjach do pucharów europejskich z reprezentantami najbardziej egzotycznych piłkarsko krajów Europy!
|