Pablo84 napisał(a):

****a mać nie mogę tego czytać. "rozwalimy Tottenham", "Tottenham będzie nasz".Zobaczymy jak będziecie pisać jak przegramy.
Mecz meczowi nie równy.Już parę razy czytałem te napinki przed Lechem i cracovią.Mieliśmy ich rozwalić a wiadomo jak się skończyło. Tottenham jest w kryzysie, ale jak zagra na swoim normalnym poziomie, to może być bardzo ciężko.Wystarczy stracony gol i musimy strzelić 2 bramki by doprowadzić do remisu.Tottenham się cofnie, a wszyscy widzieliśmy jakie ma kontry i co zrobili z naszą defensywą przy nie uznanej bramce po wątpliwym spalonym.
Więc skończcie już te napinki, bo jeszcze to się tp wszystko zemści.
|
Mozesz mi powiedziec na jakim swoim normalnym poziomie ma zagrac Tottenham ? Tym z przed dwoch sezonow, czy moze z lat siedemdziesiatych ? Ja ogladalem niemal wszystkie mecze Spurs w tym sezonie i stwierdzam, ze ich normalny poziom, to ten z dzisiejszego meczu chociazby. A wiec niezbyt przekonywujacy delikatnie mowiac.
A to ze i tak mozna z nimi przegrac, nie trzeba chyba nikomu tlumaczyc, chocby tylko dlatego ze w futbolu nie zawsze wygrywa lepszy i czasem faktycznie mozna miec niebywalego pecha.
Trudno jednak, zeby na forum panowal masowy pesymizm ze wzgledu na to, ze przyjdzie nam zagrac z najslabsza obecnie angielska druzyna przed wlasna publicznoscia .
Torche wiecej wiary we wlasna druzyne, bo jeszcze nam tu jakas kontre dla TT wykraczesz
