Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3849
Stary 28.09.2008, 16:22
Trzeba być pewnym swego, a nie przejmować "bo Tottenham może zaskoczy akurat z Wisłą na wyjeździe". Come on
I mam nadzieje, że piłkarze tak do tego podchodzą. Bo jeśli myślą kategoriami "ale nas wtedy rozpykali jak spalony był, ojej" to przecież lepiej z szatni nie wychodzić.
Ostatnio edytowane przez tofik : 28.09.2008 o godz. 16:26.
..
Odpowiedz cytując