Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 28.09.2008, 16:22
Moze i jest słaby ale ma nazwisko odpowiednie

Przecież każdy wie, że w F1 wcale nie rywalizuje elita, ani, ze klasyfikacja kierowców nie jest wykładnikiem ich umiejętności (pisałem już kiedyś - dajmy Kubicę czy innego Hamiltona do Force India, zobaczymy jak zaszaleją).

Dlatego radzę podchodzić do tej zabawy z większym dystansem.
Odpowiedz cytując