Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3848
Stary 28.09.2008, 16:20
noonelikeus, debile są wszędzie.Czym tu się przejmować ? Przecież to widać, że boli ich to strasznie, że ABG wpadła i pozamiatała ich dopingiem.Zostali brutalnie sprowadzeni do ziemiii teraz sami zastanawiają się, czy aby nie przesadzili z tymi restrykcjami na stadionie.
Poza tym ton wypowiedzi sugeruje, że to jakiś sfrustrowany wynikami nastolatek.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 28.09.2008 o godz. 16:24.
Odpowiedz cytując