Wyświetl pojedynczy post
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.09.2008, 15:59
TKNW napisał(a):Wyświetl post
Przed erą BC i Telefoniki, to Unimil był główym sponsorem TS WISŁA... z tego co kojarze to wszystkich sekcji...
kibicem wisły jestem odkąd wiem co to czaczy "piłka nożna" to jest od siedmiu lat. ale, że reklamowaliśmy prezerwatywy itp.? sory ale nie wiedziałem
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując