TKNW napisał(a):

|
Przed erą BC i Telefoniki, to Unimil był główym sponsorem TS WISŁA... z tego co kojarze to wszystkich sekcji...
|
kibicem wisły jestem odkąd wiem co to czaczy "piłka nożna" to jest od siedmiu lat. ale, że reklamowaliśmy prezerwatywy itp.? sory ale nie wiedziałem