Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3842
Stary 28.09.2008, 15:41
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
Tottenham przegrywa w meczu ze słabym Portsmouth a my wygrywamy trzeci mecz z rzędu i w dodatku bez straty gola. Myślę, że we czwartek będzie ciężko, bo Tottenham będzie chciał się odkuć w Pucharze UEFA po słabych meczach w lidze, ale to my jesteśmy na fali i przede wszystkim gramy rewanż u siebie, a na R 22 jesteśmy w stanie pokonać każdego co udowodniliśmy już nie raz!
Portsmouth jest slabe chyba zartujesz !!!to ze w pierwszych kolejkach nie odniesli zwyciestwa nad Mu i chelsea nie swiadczy o ich slabosci, teraz zaczynaja nadrabiac straty i maja bardzo dobry sklad.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując