Bronowianin napisał(a):

|
Tottenham przegrywa w meczu ze słabym Portsmouth a my wygrywamy trzeci mecz z rzędu i w dodatku bez straty gola. Myślę, że we czwartek będzie ciężko, bo Tottenham będzie chciał się odkuć w Pucharze UEFA po słabych meczach w lidze, ale to my jesteśmy na fali i przede wszystkim gramy rewanż u siebie, a na R 22 jesteśmy w stanie pokonać każdego co udowodniliśmy już nie raz!
|
Portsmouth jest slabe


chyba zartujesz !!!to ze w pierwszych kolejkach nie odniesli zwyciestwa nad Mu i chelsea nie swiadczy o ich slabosci, teraz zaczynaja nadrabiac straty i maja bardzo dobry sklad.