Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3841
Stary 28.09.2008, 15:38
Tottenham przegrywa w meczu ze słabym Portsmouth a my wygrywamy trzeci mecz z rzędu i w dodatku bez straty gola. Myślę, że we czwartek będzie ciężko, bo Tottenham będzie chciał się odkuć w Pucharze UEFA po słabych meczach w lidze, ale to my jesteśmy na fali i przede wszystkim gramy rewanż u siebie, a na R 22 jesteśmy w stanie pokonać każdego co udowodniliśmy już nie raz!
Odpowiedz cytując