Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 28.09.2008, 15:28
Blondas napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze to pierwszy i ostatni sezon Piqueta w f1...
Taa Nelson Piquet mysli sobie rano rozwale sobie bolid i może wtedy ktoś bedzie miał lipe to super, co z tego ze nie powalcze i strace najprawdobodobniej miejsce w f1 ale komuś zrobie na złość.

Dajcie sobie spokój z takimi teoriami z dupy

Heidfeld dzis przed Kubicą, znów spisek w BMW przeciwko Kubicy, tak ?

Tak wyszło no i trudno, tylko chociaz dobrego ze Kimi nie dojechał i coraz blizej podium na koniec MŚ

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując