|
Tottenham przegrywa z Portsmouth 2:0, ktory do tej pory w pieciu kolejkach zdobyl tylko 6pkt...czyli mozna powiedziec, ze mecz na dnie ligi. A Tottenham dalej bez punktu. Na dodatek Portsmouth od 85 minuty w 10. Za to Wisla trzepie Arke az milo, nie sadze, zeby Spursi dali rady na Reymonta. TYlko zwyciestwo!
|