Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
Stone Island
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
96
28.09.2008, 15:21
wspolczucia sie porobilo a mialo byc tak pieknie
:/ sam nie wiem co myslec o tym wyscigu
Alonso wygral z 15 miesjca a nasz Kubica z 4 na 11. Szkoda
http://www.sport.pl/sport/1,65025,57...do_Alonso.html
Stone Island
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Stone Island