Wyświetl pojedynczy post
Stone Island
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 28.09.2008, 15:21
wspolczucia sie porobilo a mialo byc tak pieknie

:/ sam nie wiem co myslec o tym wyscigu

Alonso wygral z 15 miesjca a nasz Kubica z 4 na 11. Szkoda

http://www.sport.pl/sport/1,65025,57...do_Alonso.html
Odpowiedz cytując