no i dobrze im tak, leszczom.
odpuszczą p uefa i skupią sie na premiership, zeby nie wypasć ze stawki w tym sezonie bedzie bardzo trudno.
w tym wypatrujmy naszej szansy
pogrążymy ich w Krakowie.
WSZYSCY W CZWARTEK NA MECZ !!! OD JUTRA WOLNA SPRZEDAŻ !!
http://wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4517