Wyświetl pojedynczy post
Stone Island
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3838
Stary 28.09.2008, 15:19
no i dobrze im tak, leszczom.

odpuszczą p uefa i skupią sie na premiership, zeby nie wypasć ze stawki w tym sezonie bedzie bardzo trudno.

w tym wypatrujmy naszej szansy
pogrążymy ich w Krakowie.

WSZYSCY W CZWARTEK NA MECZ !!! OD JUTRA WOLNA SPRZEDAŻ !! http://wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4517
Odpowiedz cytując