Kamil NH napisał(a):

Zdazyles zakodowac ze rozmawiamy o FIFA NG (xbox 360, ps3) To jest diametralnie inna gra niz na PC!
Czytajcie co sie pisze!
|
I ja wlasnie mowie o grze PC. Gralem w Demo Fify 2009. Dlatego to pisze. Watpie zeby ktokolwiek z was gral tyle czasu w Fife co ja. Gram od wersji 98. I dlatego sadze ze nikt inny jak ja ma prawo krytykowac ta gre, ktora faktycznie od Fify 2005 wyglada pod wzgledem przedstawienia meczu identycznie co roku. Grafika jedynie sie zmienia a tak, to nic poza tym. @ Lata temu zaczalem grac w PES`a rownoirzednie do Fify. I jak dla mnie i pod wzgledem grafiki, realizmu meczu zdecydowanie PES odstaje od Fify in plus.