Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
Stone Island
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
50
28.09.2008, 11:22
no to trzeba sie spreżyć i wypełnic stadion w pełnej pojemności !!
Wszyscy w czwartek na Reymonta 22 !!! na czerwono !!!
Stone Island
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Stone Island