Wyświetl pojedynczy post
Stone Island
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 28.09.2008, 11:22
no to trzeba sie spreżyć i wypełnic stadion w pełnej pojemności !!

Wszyscy w czwartek na Reymonta 22 !!! na czerwono !!!