Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 28.09.2008, 10:20
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj spiker, jak dobrze usłyszałem powiedział że posiadacze karnetów i kart kibica wykupili 10 tysięcy.
Faktycznie spiker powiedział, że do wolnej sprzedaży (która sie jutro zaczyna) pozostało w kasach 5000 wejściówek. Może bedzie tylu chętnych i stadion zapełni się na full - oby!