Wyświetl pojedynczy post
Stone Island
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 28.09.2008, 10:09
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj spiker, jak dobrze usłyszałem powiedział że posiadacze karnetów i kart kibica wykupili 10 tysięcy.
to mało
stadion MUSI byc pełny