Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
Stone Island
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
48
28.09.2008, 10:09
WislakWiDoK
napisał(a):
Wczoraj spiker, jak dobrze usłyszałem powiedział że posiadacze karnetów i kart kibica wykupili 10 tysięcy.
to mało
stadion MUSI byc pełny
Stone Island
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Stone Island