Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
87
28.09.2008, 09:56
Byle Kubica był wyżej niż Massa i Hamilton. Co będzie ciężkim zadaniem. Trudny tor do wyprzedzania. Zresztą to nie mój typ tylko życzenie
a obiektywnie to 3 miejsce
misiak_abg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiak_abg
Znajdź inne posty napisane przez misiak_abg