Wyświetl pojedynczy post
malkiew
Member
 
Od: 03.2005
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 28.09.2008, 00:14
marooc napisał(a):Wyświetl post
Godzina meczu jest tragiczna, bilety też nie tanie i choc wierze, ze jednak ludzie się zbiora i bedzie kilkanascie tys. na komplet raczej nie ma co liczyc.
Mam nadzieje, ze ten 1 bilet dla mnie zostanie, bo "bookuje" bilety na samolot, a pusty przelot nie da mi satysfakcji
malkiew