marooc napisał(a):

|
Godzina meczu jest tragiczna, bilety też nie tanie i choc wierze, ze jednak ludzie się zbiora i bedzie kilkanascie tys. na komplet raczej nie ma co liczyc.
|
Mam nadzieje, ze ten 1 bilet dla mnie zostanie, bo "bookuje" bilety na samolot, a pusty przelot nie da mi satysfakcji
