Temat
:
Temat piwny
Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
2
27.09.2008, 23:07
Arkas
napisał(a):
Żeby odświeżyc:
Ja ostatnio postanowiłem skonsumowac belgijskie piwo "Corona" i jeśli ktoś go szuka to odradzam z całego serca.
W skład wchodzą jakieś zboża i takie tam, ale smak okropny...
I jeszcze 4.5 ,- kosztowało
P.S. - nie ma to jak dobre Polskie piwo
Czy piwo "Corona" nie pochodzi czasem z Meksyku? IMHO dla mnie całkiem dobre.
the end
wisl@k_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisl@k_TS
Znajdź inne posty napisane przez wisl@k_TS