Temat: Temat piwny
Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.09.2008, 23:07
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Żeby odświeżyc:
Ja ostatnio postanowiłem skonsumowac belgijskie piwo "Corona" i jeśli ktoś go szuka to odradzam z całego serca.
W skład wchodzą jakieś zboża i takie tam, ale smak okropny...
I jeszcze 4.5 ,- kosztowało

P.S. - nie ma to jak dobre Polskie piwo
Czy piwo "Corona" nie pochodzi czasem z Meksyku? IMHO dla mnie całkiem dobre.
the end
Odpowiedz cytując