Temat: Temat piwny
Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.09.2008, 22:58
Żeby odświeżyc:
Ja ostatnio postanowiłem skonsumowac belgijskie piwo "Corona" i jeśli ktoś go szuka to odradzam z całego serca.
W skład wchodzą jakieś zboża i takie tam, ale smak okropny...
I jeszcze 4.5 ,- kosztowało

P.S. - nie ma to jak dobre Polskie piwo
Odpowiedz cytując