Żeby odświeżyc:
Ja ostatnio postanowiłem skonsumowac belgijskie piwo "Corona" i jeśli ktoś go szuka to odradzam z całego serca.
W skład wchodzą jakieś zboża i takie tam, ale smak okropny...
I jeszcze 4.5 ,- kosztowało
P.S. - nie ma to jak dobre Polskie piwo
