Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
TKNW
Senior Member
Od: 10.2004
Skąd: Płaszów Old
Offline
#
50
27.09.2008, 21:24
lord damien
napisał(a):
http://allegro.pl/item442372818_ts_w...a_roz_xxl.html
czy to są jakieś jaja
Przed erą BC i Telefoniki, to Unimil był główym sponsorem TS WISŁA... z tego co kojarze to wszystkich sekcji...
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was
ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
H. Reyman
http://pl.youtube.com/watch?v=abReZg...eature=related
TKNW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TKNW
Znajdź inne posty napisane przez TKNW