Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna
Offline
#
49
27.09.2008, 19:17
A ostatni na allegro widzialem taki zarabiaty komplet z nazwiskiem Uche i 10, widzial to ktos? Bo ja niemoge znalezc, To unikat, jeszcze Nike
zloto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloto
Znajdź inne posty napisane przez zloto