Temat
:
[7 kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, sob. 27.09 godz 18.15
Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
Od: 04.2004
Offline
#
77
27.09.2008, 19:16
Para Marcelo - Glowa strasznie mi sie podobal, fajnie sie uzupelniali, a Marcelo mial chyba najwiecej przechwytow.. Oj bedzie mial Skorza bol glowy kogo z trojki Glowa-Cleber-Marcelo posadzic na lawie. :-]
LooNatyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LooNatyk
Znajdź inne posty napisane przez LooNatyk