darotsok73 napisał(a):

|
Drogi Heniu K. , mój ziomalu coś mi się widzi że KSG> to nie był najlepszy pomysł na comeback , życzę Panu sukcesów ale nie z Górnikiem. Raczej z kadrą ,w PZPN lub może kiedyś jeszcze raz z WISEŁKĄ. Mam nadzieję żę Wisełka dobitnie wybije zabrzanom z głowy sny o potędze, bo na dzień dzisiejszy sportowy sukces w Górniku to jak świni latanie!
|
U nas też było w kratkę na początku przegraliśmy mistrza, ale po przerwie letniej poszliśmy z kopyta. Podobnie GZ - jesień przewiduję marno-przeciętną jesień, ale wiosną pewnie będą groźni. Oczywiscie ten sezon skończą na max 5 miejscu, ale ich dalsza przyszłość być może będzie całkiem różowa.