Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 27.09.2008, 14:40
lord damien -od kiedy jesteś kibicem Wisły? Wisła kiedyś grywała w koszulkach z "Unimil" Nawet było już kiedyś zdjęcie na forum w temacie z koszulkami Pozdrawiam
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
Odpowiedz cytując