Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
48
27.09.2008, 14:40
lord damien -od kiedy jesteś kibicem Wisły? Wisła kiedyś grywała w koszulkach z "Unimil"
Nawet było już kiedyś zdjęcie na forum w temacie z koszulkami Pozdrawiam
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
M152T4L
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M152T4L
Znajdź inne posty napisane przez M152T4L