PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Ja widziałem, pierwsza połowa słaba w wykonaniu Lechii, chociaż piłka zatrzepotała w siatce Dyskopolo
Druga połowa, zszedł Majewski i akcji składnej nie mogliście zrobić. Mecz trwa 90 a nie 45 minut.
Btw, jak dla mnie to Dyskopolo tak jak wcześniej Groclin nie mają mentalności mistrzów. Będziecie zawsze wysoko ale nigdy mistrzami. Poza tym bez kibiców ciężko sie gra
