Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1914
Stary 27.09.2008, 14:13
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Widziałeś mecz?
Ja widziałem, pierwsza połowa słaba w wykonaniu Lechii, chociaż piłka zatrzepotała w siatce Dyskopolo
Druga połowa, zszedł Majewski i akcji składnej nie mogliście zrobić. Mecz trwa 90 a nie 45 minut.

Btw, jak dla mnie to Dyskopolo tak jak wcześniej Groclin nie mają mentalności mistrzów. Będziecie zawsze wysoko ale nigdy mistrzami. Poza tym bez kibiców ciężko sie gra
the end
Odpowiedz cytując