Temat
:
Bilety na Wisła-Lechia
Wyświetl pojedynczy post
Lukasyno
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
3
27.09.2008, 13:16
Jak zgoda miala by siedzieć na sektorze gości?
Na D napewno nie kupisz biletów przed meczem, jeśli chodzi o E to trudno powiedzieć, ale może być tak że dużo "fanatyków" przypomni sobie że mamy mecz z ziomkami i będą masowo uderzać na mecz..
Lukasyno
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasyno
Znajdź inne posty napisane przez Lukasyno