Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4006
Stary 27.09.2008, 10:53
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
Ja nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy stylem gry Szymkowiaka a Jirsaka.

Różnica jest tylko jedna- pierwszy grał non stop, drugi niestety nie dostaje wielu szans i nie może pokazać swojego potencjału. Nie jest w stałym rytmie meczowym i to się odbija na jego grze.
Mi się wydaje, że Jirsak dodatkowo potrafi nieźle w defensywie zagrać, a z drugiej, do Szymka traci trochę z ruchem do przodu, Jirsak chętniej podaje piłki i czasem mógłby przejść jednego przeciwnika 1 na 1, ale tego nie robi, bo woli oddać piłkę, wariant bezpieczniejszy, ale gdyby się coś takiego powiodło, to od razu robi się spore zagrożenie.
Dlatego może alternatywą jest wycofywanie się z gry dwoma defensywnymi na rzecz defensywnego i dość defensywnego Jirsaka z dobrym prostopadłym podaniem + ofensywny pomocnik, ale nie wiem czy Garguła to jest dobra opcja, może lepiej poszukać kogoś lepszego - ale znając życie darmocha a płacenie, zawsze wybrana będzie darmocha.
Odpowiedz cytując