Wyświetl pojedynczy post
Crusi
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4004
Stary 27.09.2008, 10:19
Wedlug mnie wydawanie grubej kasy na Gargule (dokladnie kontrakt dla niego) to w tej chwili jedna wielka pomylka. Gosc ma juz chyba 28 lat na karku, a poza jednym sezonem nie gra nic szczegolnego, a na pewno nie gra lepiej od sporo mlodszego Jirsaka ktorego juz mamy. W tej chwili trzeba myslec nad jakims mlodym defensywnym pomocnikiem, bo i Mauro i Sobol swoje lata juz maja, a nastepcy nie widac. Ewentualnie mozna poszukac drugiego takiego srodkowego pomocnika jak Jirsak (takze w podobnym wieku), ktory moze grac podwieszony pod napastnikiem, ale rownie dobrze radzi sobie glebiel w srodku pola.
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując